Отзывы о компании Jolly-Shop - інтернет-магазин аксесуарів
- Наталія Євгенівна Ю.
Я задоволена покупкою.
- Юлія А.
- Люда П.
Все норм якісьть відповідає ціні
- Татьяна Т.
Сумка дуже сподобалась , легка та зручна.
- ВолодимирІванович З.
- Медведева О.
- Світлана А.
сумка одягається на плечі як рюбзак 👍.
- Наталья Х.
Сумку носила два тижні, ручки обірвалися, нічого важкого крім гаманця в сумці не було. Не рекомендую
- Надія К.
- Ирина З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
